O firmie

Pracownia jubilerska J&A od ponad 30 lat tworzy niezwykłe i ponadczasowe wyroby jubilerskie, które urzekły klientów zarówno w Polsce, jak i na świecie. Na czele firmy od samego początku stoi jej założyciel Jan Krawceniuk, który swym doświadczeniem, zaangażowaniem i ciężką pracą sprawił, że przez ponad ćwierć wieku istnienia firmy, zyskała ona nieskazitelną renomę i uznanie.

 

 

J&A to nie tylko przykład tradycyjnego rzemiosła i prawdziwego kunsztu, ale również firma rodzinna, w której tradycja tworzenia wyjątkowej biżuterii przechodzi z ojca na syna. Od niemal 10 lat obok Jana Krawceniuka, za kluczowe aspekty działalności pracowni odpowiedzialny jest Tomasz Krawceniuk, który nie tylko odpowiada za nadzór pracowni jubilerskiej, ale jest również certyfikowanym rzeczoznawcą kamieni szlachetnych.

 

 

Siedziba pracowni J&A od ponad 20 lat zlokalizowana jest w samym centrum Wrocławia, przy ul. Kazimierza Wielkiego 34 i w tym właśnie miejscu odbywa się cała magia świata niezwykłości, powstają projekty niepowtarzalnej biżuterii, dokonuje się wycen wyrobów jubilerskich, kamieni szlachetnych i czasomierzy, a najwyższej klasy złotnicy i mistrzowie jubilerstwa zajmują się odnawianiem i naprawą uszkodzonej lub nadgryzionej zębem czasu biżuterii.

 

 

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny, zgodnie z naszym mottem: „Ten drobny, subtelny kawałek biżuterii będący dla kogoś wyjątkowym dodatkiem dla nas jest całym, pełnym magii światem, który chętnie Ci pokażemy”.