Pierścionki i diamenty

Pierścionki stanowią znakomitą ozdobę każdej kobiecej dłoni. Diamenty i inne minerały dodają im jeszcze szyku i elegancji. Nasza pracownia jubilerska dba o to, aby wszystkie pierścionki wykonane były ściśle według indywidualnych oczekiwań klientów. Z zaangażowaniem i pasją realizujemy każde zamówienie. Pomagamy dobrać diamenty i podpowiadamy, jak można odnowić już używane pierścionki. Wszystkie zlecenia wykonywane są przez nas ręcznie, nie zaś z użyciem maszyn, dzięki czemu nasze pierścionki robią świetne wrażenie.

Nowe:

Wzór pierścionka można przynieść samemu, wybrać z katalogów dostępnych w pracowni lub wspólnie z jubilerem dopasować wzór wedle własnych upodobań.
Do pierścionka wraz z klientem dobieramy kamień z szerokiej palety kamieni szlachetnych, naturalnych, syntetycznych oraz szkiełek dostosowane do Państwa wymagań cenowych

W razie konieczności wykonujemy modele woskowe wedle, których wraz z klientem ustalamy proporcje pierścionka, kamienia, szyny itd.

Pod koniec wykonywania pierścionka korygujemy rozmiary wraz z klientem, aby po wykończeniu wyrobu, nie trzeba było go zmniejszać lub zwiększać niszcząc lub uszkadzając gotową obrączkę.

Oferujemy dogodny termin realizacji, nawet dla osób, które na ostatnią chwile chcą mieć ręcznie wykonywany pierścionek

Używane:

Oferujemy pełną renowację pierścionków, aby wyglądały jak nowe nawet po wielu latach użytkowania. Wyroby przechodzą przez pełen proces odnowy, aby znów zachwycały swym wyglądem.

Wykonujemy zmianę wielości pierścionków. Zwiększenie lub zmniejszenie obrączki jest wykonywane wraz z pełną renowacją wyrobu

Oferujemy pełne przeróbki wyrobu, od wymiany kamienia aż po pełną modyfikację całego pierścionka

Gwarantujemy najwyższą jakość:
- wyroby wykonujemy na zamówienie z platyny, białego lub żółtego złota,
- cała praca jest wykonywana ręcznie, nie robią tego maszyny odlewnicze tak jak w większości sklepów,
- korzystamy ze złota tylko najwyższej jakości. Kruszec przyniesiony przez klienta, przeliczamy na kruszec gotowy do wykonania obrączek,
- do kamienia szlachetnego wystawiany jest certyfikat potwierdzający jego dane techniczne oraz jakość,
- naprawiamy oraz odnawiamy wyroby ze złota, srebra oraz platyny.

Zapraszamy do kontaktu: 71 344 46 22