Obrączki

Obrączki mogą przybierać mniej lub bardziej klasyczne formy. W zależności od upodobań naszych klientów, jesteśmy w stanie dostosować konkretny wzór obrączki do oczekiwań albo też zrealizować całkiem nowy projekt klienta. Wszystkie nasze obrączki cechują się wysoką jakością wykonania i nienaganną trwałością. Obrączki wykonujemy zawsze ręcznie, dzięki czemu każdy projekt jest oryginalny i jednocześnie w pełni dopracowany. Oferujemy także renowację starych obrączek, przywracając im dawną świetność.

Nowe:

Wzór obrączek można przynieść samemu, wybrać z katalogów dostępnych w pracowni lub wspólnie z jubilerem dopasować wzór wedle własnych upodobań.

Do obrączek można wybrać brylanty lub cyrkonie dobrane do Państwa wymagań cenowych.

Pod koniec wykonywania obrączek korygujemy rozmiary wraz z klientem, aby po wykończeniu wyrobu, nie trzeba było go zmniejszać lub zwiększać niszcząc lub uszkadzając gotową obrączkę.

Oferujemy dogodny termin realizacji, nawet dla par które na ostatnią chwile chcą mieć obrączki ręcznie robione

Do obrączek oferujemy grawerowanie na życzenie w różnorodnych stylach pisowni.

Używane:

Oferujemy pełną renowację obrączek, aby wyglądały jak nowe nawet po wielu latach użytkowania. Wyroby przechodzą przez pełen proces odnowy, aby znów zachwycały swym wyglądem.  W razie konieczności odnawiamy grawerkę

Wykonujemy zmianę wielości obrączek. Zwiększenie lub zmniejszenie obrączki jest wykonywane wraz z pełną renowacją wyrobu

Również naprawiamy uszkodzone obrączki, wymieniamy uszkodzone kamienie w wyrobie. Zrobimy wszystko co możliwe, aby obrączki wyglądały tak jak w dniu ślubu, lub nawet lepiej.

Zapraszamy do kontaktu: 71 344 46 22